на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic
Kачкет Adicolor Classic

Kачкет Adicolor Classic

код на производ: IC0023
Šifra proizvođača: CL151
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor Classic е унисекс капа со препознатлив спортски дизајн, кој совршено ве штити од сонцето. Оваа капа беше симбол на 70-тите и незаменлив моден детал на сите спортски настани на отворено. Логото на adidas Trefoil стои гордо на предната страна и јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Заоблениот визир ги држи вашите очи во сенка, а мрежестите панели на задната страна обезбедуваат совршена вентилација. Капачето има прицврстување на задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Лого на Trefoil
 • Заоблен визир
 • Мрежести панели
 • Ремен за прилагодување на големината

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A49ZDBKC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  968 MKD
  Заштеда 25%
  1.290 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV7930-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.893 MKD
  Заштеда 25%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи