на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas Kачкет Adicolor Classic
adidas

adidas Kачкет Adicolor Classic

код на производ: IC0021
1.388 MKD
1.388 MKD
972 MKD
Заштеда: 416 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 51-52
  51-52
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classic е унисекс капа со препознатлив спортски дизајн, кој совршено ве штити од сонцето. Оваа капа беше симбол на 70-тите и незаменлив моден детал на сите спортски настани на отворено. Логото на adidas Trefoil стои гордо на предната страна и јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Заоблениот визир ги држи вашите очи во сенка, а мрежестите панели на задната страна обезбедуваат совршена вентилација. Капачето има прицврстување на задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Лого на Trefoil
 • Заоблен визир
 • Мрежести панели
 • Ремен за прилагодување на големината

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9378
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  988 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9390
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9387
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.244 MKD
  Заштеда 50%
  2.488 MKD
  големина
  1
  NS
  OG

  слични производи