на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Sportswear Heritage
NIKE Kачкет Sportswear Heritage
NIKE Kачкет Sportswear Heritage
NIKE Kачкет Sportswear Heritage
NIKE

NIKE Kачкет Sportswear Heritage

код на производ: 943092-276
1.390 MKD
1.390 MKD
1.251 MKD
Заштеда: 139 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
  56-60
 • 1SIZ
  1SIZ
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
 • 48-49
  48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Heritage е капа што ја обезбедува потребната заштита од сонце и ветер. Со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Изработена е од полиестер, со технологија која ја отстранува потта и ви помага да останете суви и свежи дури и кога температурите на воздухот се високи. Класичен спортски дизајн со прилагодлив ремен на задната страна за лесна персонализација и лого Swoosh напред. Конструкцијата со шест панели со мали отвори за вентилација го зголемува чувството на пријатност и удобност.
Спецификација:

 • Капа - lifestyle
 • Рачно перење
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 100% полиестер
 • Прилагодливо задно затворање
 • Технологија за исфрлање пот

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5025-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  833 MKD
  Заштеда 30%
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5089-103
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5025-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DB0488-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи