на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет Le Louvre
NEW ERA

NEW ERA Kачкет Le Louvre

код на производ: 60285251
2.390 MKD
2.390 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 717 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era LE LOUVRE е унисекс lifestyle капа за љубителите на уметноста и модата. Соработка на брендот New Era со најголемата француска уметничка галерија Лувр. Лувр е музеј во кој се сместени ремек-делата на најголемите уметници на сите времиња и е совршен партнер за бренд како New Era. Совршено стилизиран со елегантен принт кој потсетува на Лувр. Осветлете ги улиците и пополнете го секое место каде што ќе се појавите со врвен стил и светска мода. Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Обележје на Музејот и уметничката галерија Лувр
 • Принт преку целото капче
 • Лого на New Era

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285246
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY