на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет New York Yankees
NEW ERA

NEW ERA Kачкет New York Yankees

код на производ: 60284881
1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
Заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era NEW YORK YANKEES е унисекс капа за животен стил за возрасни, инспирирана од спортот. Сончевите денови нека бидат исполнети со стил. Сошиеното лого на New York Yankees и отпечатокот што се протега по целата капа придонесуваат за ефективен стил. На задната страна има тока која можете да ја прилагодите како што сакате, бидејќи удобноста е исто толку важна како и стилот. Употребата на памучен материјал во производството гарантира пријатно чувство на главата. Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Прилагодлива
 • Сошиено лого на New York Yankees

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY