на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Jordan Pro Ingot
NIKE Kачкет Jordan Pro Ingot
NIKE Kачкет Jordan Pro Ingot
NIKE Kачкет Jordan Pro Ingot
NIKE

NIKE Kачкет Jordan Pro Ingot

код на производ: DC3680-687
1.990 MKD
1.990 MKD
1.393 MKD
Заштеда: 597 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Pro Ingot е унисекс качкет со препознатлив спортски дизајн кој совршено ќе ве заштити од сонцето. Качкетот е направен од 6 панели со копче на врвот. Овој модел поседува ремен за подесување од задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби.
Спецификација:

 • Метално Jumpman лого
 • Копче на врвот
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Ремен за прилагодување на големината
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DB0490-638
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DB0488-601
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY