на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas Kачкет Baseball Cap
adidas

adidas Kачкет Baseball Cap

код на производ: HD7039
1.988 MKD
1.988 MKD
1.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas BASEBALL е унисекс качкет кој можете да го носите за време на вашите спортски активности на отворено. Заоблениот раб ве штити од сонцето. Препознатливите adidas пруги го нагласуваат вашиот спортски дух. Овој качкет е направен од Primegreen рециклирани материјали, бидејќи adidas се грижи за зачувување на животната средина.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HC7158
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.392 MKD
  Заштеда 30%
  1.988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HE9514
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HE9513
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица H06644
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица H52189
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи HC9561
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  473 MKD
  Заштеда 40%
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-070
  834 MKD
  Заштеда 40%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD