на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas Kачкет Originals Disney
adidas

adidas Kачкет Originals Disney

код на производ: HC9598
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
Заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OSFA
  OSFA
 • 51-52
  51-52
 • 58-59
  58-59
 • OSFW
  OSFW
 • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ORIGINALS x DISNEY е детски качкет. Сончевите денови се совршени во комбинација со оваа детска бејзбол капа. Кога „adidas“ и „Disney“ ќе се спојат, мора да се вклучи и најинтересното друштво на Мики Маус. Мики Маус, Мини, Дејзи, Доналд и Гуфи одбележаа многу детства, па нека биде така и со вашите деца.
Спецификација:

 • Детски качкет
 • Илустрација на Disney ликови
 • Постава: 80% полиестер, 20% памук
 • Надворешната страна: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи