на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет Trucker
NEW ERA

NEW ERA Kачкет Trucker

код на производ: 12285467
2.190 MKD
2.190 MKD
1.971 MKD
Заштеда: 219 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
 • OSFC
  OSFC
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era TRUCKER е унисекс lifestyle, спортска капа. Комплетирајте го вашиот аутфит со едноставен, но ефикасен моден додаток. Зашиеното лого на New York Yankees го додава ефектниот стил на капачето. На задната страна има тока која можете да ја прилагодите според вашата големина, бидејќи удобноста е исто толку важна како и стилот. Употребата на памучен материјал во производството гарантира пријатно чувство на главата.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Сошиено лого на New York Yankees
 • Прилагодлива капа

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи