на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Sportswear
NIKE Kачкет Sportswear
NIKE Kачкет Sportswear
NIKE Kачкет Sportswear
NIKE

NIKE Kачкет Sportswear

код на производ: CK5324-010
1.790 MKD
1.790 MKD
1.253 MKD
Заштеда: 537 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 60
 • 58
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е lifestyle шешир со кој ќе бидете подготвени да ги дочекате сончевите денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува извонреден комфор. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој ќе ви донесе удобност и пријатност. Заштита од сонце од 360 степени благодарение на кружниот раб, на кој се наоѓа и Nike логото. Памучната ткаенина е лесна за носење и уште полесна за одржување. Отворите за вентилација обезбедуваат добра прозрачност. Ако сакате модерен и функционален шешир, со кој секогаш ќе бидете под сенка, купете си го овој Nike шешир и уживајте во удобноста која ја нуди.
Спецификација:

 • Lifestyle шешир
 • Состав: 100% памук
 • Рачно перење
 • Nike лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DJ1620-284
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.074 MKD
  Заштеда 40%
  1.790 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5074-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX4705-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5089-103
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY