на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA Kачкет Essential 9Forty
NEW ERA

NEW ERA Kачкет Essential 9Forty

код на производ: 12523888
1.690 MKD
1.690 MKD
1.521 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • 52-53
  52-53
 • 60
  60
 • 59
  59
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
 • 60-61
  60-61
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
 • PRO
  PRO
 • 58
  58
 • 54-62
  54-62
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Покажете ја вашата поддршка за најголемите ѕвезди на бејзболот со lifestyle капчето New Era New York Yankees Essential 9FORTY за мажи. Класичната конструкција на панели и закривениот визир ќе ви обезбедат одлична заштита за време на топлите сончеви денови. Прилагодлива лента на задната страна ви овозможува да изберете најудобно вклопување. На круната на оваа капа се наоѓа и логото на тимот на предната страна. Толку стилски и урбан, оваа машка капа ќе ја комплетира секоја облека и во исто време ќе обезбеди удобност како и многу потребната заштита.
Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Лого на тимот на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи