на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2
NEW ERA

NEW ERA Kачкет League Essentials 940 Neyyan Blk 2

код на производ: 12380594
1.790 MKD
1.790 MKD
1.432 MKD
Заштеда: 358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Покажете ја вашата поддршка за најголемите ѕвезди на бејзболот со капчето New Era New York Yankees Essential 9FORTY за мажи. Класичната конструкција на панелите и покриениот визир ќе ви овозможи одлична заштита за време на топлите сончеви денови. Прилагодливиот ремен на задната страна ви овозможува да го изберете најудобното вклопување. Круната на оваа капа е и логото на тимот на предната страна. Толку стилски и урбан, оваа машка шапка ќе ја надополни секоја облека и во исто време ќе обезбеди удобност и многу потребна заштита.
Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Лого на предната страна
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY