на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE

NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal

код на производ: CW6410-687
2.290 MKD
2.290 MKD
2.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Останете фокусирани на играта со унисекс капче на Jordan Jumpman Classic99 Metal. Изработен е од флексибилен ткаен материјал, со заоблен визир и метална значка Jumpman во средината. Се состои од шест лесни панели, на кои е додаден еластичен материјал, за совршено вклопување. Ременот на задниот дел од главата со тока ви овозможува да го прилагодите на саканата големина. Со едноставен дизајн, лесно се вклопува со сите спортски облеки. Спецификација:

 • Капа - унисекс lifestyle
 • Заоблен визир
 • Шест панели
 • Прилагодлив ремен за вратот
 • Metal Jumpman знак
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX4705-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX7678-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5074-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DJ1620-284
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.074 MKD
  Заштеда 40%
  1.790 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-070
  834 MKD
  Заштеда 40%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD