на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas Kачкет TREFOIL
adidas

adidas Kачкет TREFOIL

код на производ: FQ4641
1.788 MKD
1.788 MKD
1.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TREFOIL е унисекс капа во летен стил со урбан изглед. Покажете го вашиот летен стил со ова капче на аdidas. Направен е од мека памучна диалошка што дише и има извезено лого со три листови на централниот преден дел за кул, урбан изглед.
Спецификација:

 • Капа - унисекс, lifestyle
 • Флексибилен раб
 • Удобна памучна конструкција
 • Извезено лого Три листови во средишниот преден дел
 • Материјал: 100% памучна диапла

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи S21490
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  692 MKD
  Заштеда 30%
  988 MKD
  големина
  2730
  3134
  3538
  3942
  4346
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи S20274
  9 termina 150 sati početni nivo
  adidas TREFOIL LINEAR SOCKS 3P унисекс чорапите ќе ги направат сите ваши патики уште по...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  622 MKD
  Заштеда 30%
  888 MKD
  големина
  2730
  3134
  3538
  3942
  4346
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.493 MKD
  Заштеда 40%
  2.488 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи HL9220
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи FT8524
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  888 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY