на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece
NIKE

NIKE Једноделен костим за капење Cutout One Piece

код на производ: NESSD296-739
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женскиот костим за капење Nike Cutout One Piece е дизајниран за пливање на базен, плажа или река. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот модел на костими за капење. Направен од одржливи материјали, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето или да играте одбојка на плажа без страв од движење. Висок рез со отвори на стомакот и грбот дава целосна слобода на движење. Логото на Nike на градите им кажува на публиката на плажа кој е вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Женски костими за капење
 • Едноделен модел
 • Средна длабочина на деколте
 • Висок рез
 • Лого Nike
 • Состав: 83% рециклиран полиестер и 17% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Једноделен костим за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи