на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece
NIKE

NIKE Једноделен костим за капење U-Back One Piece

код на производ: NESSC254-001
3.790 MKD
3.790 MKD
3.032 MKD
Заштеда: 758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike U-Back One Piece е женски спортски едноделен костим за капење кој обезбедува максимална поддршка. Препуштете се на летната забава и уживајте во удобноста на класичниот спортски модел на костими за капење. Со намалени, едноставни линии, дава можност да уживате во сонцето или да играте одбојка на плажа без страв дека таа ќе се помрдне. Умереното покривање на грбот додава слобода на движење. Логото на Nike јасно зборува за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Женски костими за капење
 • Едноделен модел
 • Лого на Nike
 • Умерено покривање на грбот
 • Nike Fastback технологија
 • Состав: 83% полиестер и 17% спандекс
 • Постава: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Једноделен костим за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи