на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE Јакна Holiday
NIKE

NIKE Јакна Holiday

код на производ: FD7463-010
5.190 MKD
5.190 MKD
3.114 MKD
Заштеда: 2.076 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Essentials Holiday е машки дуксер кој е идеален за време на постудени денови или после тренинг. Удобност е името на оваа сезона, а што е поудобно од квалитетен дуксер? Во комплет со дизајн Џордан инспириран од празниците, што повеќе би можеле да побарате? Брусеното флис руно дава чувство на удобност и топлина.
Спецификација:

 • Машки пуловер дуксер
 • Состав: 76% памук, 24% полиестер
 • Машинско перење
 • Лого Jumpman

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX8968-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-202
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.023 MKD
  Заштеда 30%
  12.890 MKD
  големина
  10,5
  12
  8,5
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD0665-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB1396-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CT2302-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A853I4D51
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  10.703 MKD
  Заштеда 30%
  15.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FD7463-687
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233M500-01
  11.154 MKD
  Заштеда 40%
  18.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA233M500-1Z
  11.154 MKD
  Заштеда 40%
  18.590 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна NP0A4HMA0411
  15.393 MKD
  Заштеда 30%
  21.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NP0A4GJO0411
  11.032 MKD
  Заштеда 20%
  13.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL