на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE Јакна Jordan Puffer
NIKE

NIKE Јакна Jordan Puffer

код на производ: FB5149-010
13.490 MKD
13.490 MKD
8.094 MKD
Заштеда: 5.396 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Puffer е женска поставена јакна која ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба во постудените денови. Најдоброто нешто за прогнозата за студено време е тоа што значи дека можете повторно да ја носите оваа јакна. Оваа поставена јакна додава димензија и стил на вашиот изглед. О, да, и топлина. Високиот врат, јаката, ватираните панели, опуштениот крој и заоблениот раб ќе ви направат да изгледате ладно и топло во исто време. Џебовите ги одржуваат вашите раце топли и обезбедуваат безбедно место за личните предмети. Водоотпорен финиш ви помага да останете суви на влажно време.
Спецификација:

 • Женска поставена јакна
 • Состав: Тело: 100% најлон. Постава: 100% најлон; Полнење: 100% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV1137-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0991-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX2674-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.055 MKD
  Заштеда 45%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH4090-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.990 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB8729-010
  13.013 MKD
  Заштеда 30%
  18.590 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A3C8DI0W1
  15.393 MKD
  Заштеда 30%
  21.990 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A852LBEB1
  9.834 MKD
  Заштеда 40%
  16.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JCWCO23328-482
  5.045 MKD
  Заштеда 50%
  10.090 MKD
  големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FB8692-133
  9.163 MKD
  Заштеда 30%
  13.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JCSBJ223419-101
  6.595 MKD
  Заштеда 50%
  13.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS