на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT
NIKE

NIKE Јакна JDG JACQUARD SHERPA JKT

код на производ: 45C435-W2U
5.190 MKD
5.190 MKD
3.633 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 11-12г.
  • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.842 MKD
Заштеда 25%
7.790 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 904538-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 36H880-A9Y
3.517 MKD
Заштеда 25%
4.690 MKD
големина
4
5
6
6X