на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER
NIKE

NIKE Јакна NKB DOWN FILL PUFFER

код на производ: 86J723-023
5.890 MKD
5.890 MKD
4.417 MKD
Заштеда: 1.473 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 704949-044
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.958 MKD
Заштеда 35%
6.090 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Патики FB9501-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики DV1857-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.792 MKD
Заштеда 25%
6.390 MKD
големина
11.5
12C
13.5
1Y
Sačuvano u omiljne
Патики 704949-043
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.763 MKD
Заштеда 35%
5.790 MKD
големина
11C
12.5
1Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-G6U
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-023
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86H860-023
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
големина
4
5
7