на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE Јакна Chevron
NIKE

NIKE Јакна Chevron

код на производ: 36H880-A9Y
4.690 MKD
4.690 MKD
3.518 MKD
Заштеда: 1.172 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Капа 3A3016-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
773 MKD
Заштеда 35%
1.190 MKD
големина
ONE