на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas Јакна PADDED
adidas

adidas Јакна PADDED

код на производ: HK7451
Šifra proizvođača: ZF535
4.588 MKD
4.588 MKD
2.753 MKD
Заштеда: 1.835 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4г.
 • 0-3м.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога температурата ќе падне и вашето бебе ќе тргне во својата следна авантура, чувајте го заштитено од студот во детската унисекс јакна за бебиња adidas PADDED. Синтетичката изолација обезбедува лесна топлина, додека затворањето со патент со целосна должина и отстранливата капуљача нудат приспособлива покриеност. Препознатливите три линии го носат тој иконски адидас изглед. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детска унисекс јакна за бебиња
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Целосно затворање со патент
 • Капуљача што се откачува
 • Предни џебови со патент
 • Лого на Adidas

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.302 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  големина
  104
  62
  68
  74
  80
  92
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9219
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.766 MKD
  Заштеда 25%
  3.688 MKD
  големина
  5-K
  7-K
  8-K
  9-K
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.390 MKD
  Заштеда 20%
  2.988 MKD
  големина
  104
  62
  68
  74
  98
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9213
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.722 MKD
  Заштеда 30%
  3.888 MKD
  големина
  5-K
  7-K
  7K
  9-K

  слични производи