на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER
NIKE

NIKE Јакна JDB HALF ZIP WINDBREAKER

код на производ: 95C476-X0L
4.390 MKD
4.390 MKD
3.512 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CK0262-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD9054-160
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.542 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CJ3906-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.267 MKD
Заштеда 25%
9.690 MKD
големина
4Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5485-700
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86J723-023
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-G6U
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-023
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86H860-023
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
големина
4
5
7