на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT
MONT

MONT Јакна MONT W QUILTED LONG JKT

код на производ: MNA233F512-01
11.390 MKD
11.390 MKD
9.112 MKD
Заштеда: 2.278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд MONT
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCWCO23328-482
10.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCSBJ223419-101
13.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCWCO23328-101
10.090 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233F503-01
18.890 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна FB5149-010
13.490 MKD
големина
L
S
XS