на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET
NIKE

NIKE Јакна JDB PUFFER JACKET

код на производ: 95B651-G6U
6.990 MKD
6.990 MKD
5.242 MKD
Заштеда: 1.748 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH8695-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DH9388-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.067 MKD
Заштеда 25%
8.090 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DO6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.505 MKD
Заштеда 55%
7.790 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Патики DC9326-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.917 MKD
Заштеда 25%
7.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
Sačuvano u omiljne
Патики FN7786-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DQ0517-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.450 MKD
Заштеда 45%
8.090 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86J723-023
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-023
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86H860-023
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
големина
4
5
7