на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER
NEW BALANCE

NEW BALANCE Јакна NB CLASSIC PUFFER

код на производ: WJ13801-BK
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики WS327LH
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.167 MKD
Заштеда 25%
6.890 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики WL574ZSO
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи