на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE Јакна Sportswear Revolution
NIKE

NIKE Јакна Sportswear Revolution

код на производ: FB2187-638
8.890 MKD
8.890 MKD
7.112 MKD
Заштеда: 1.778 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Подгответе ја пролетта со женската јакна Nike Sportswear Revolution. Оваа лесна ткаенина има технологија за исфрлање на потта за да бидете суви и удобни. Опуштеното вклопување го олеснува слојот, додека неговата капа ви дава дополнителна покриеност кога ви е потребна. Во случај времето да се промени наеднаш и да се загреете, можете едноставно да ја спакувате оваа јакна во нејзиниот заден џеб. Лесната ткаенина на оваа јакна ја отстранува потта за брзо испарување, а патентот со должина од 1/2 ви обезбедува оптимална покриеност или дополнителен проток на воздух по потреба. Кога не ви треба, можете да ја спакувате капата во јаката. Предниот џеб со патент ви овозможува да ги чувате вашите основни работи безбедно. Со помош на процепите во долниот раб можете да ја прилагодите неговата ширина и да спречите или овозможите продирање на ладен или свеж воздух.
Спецификација:

 • Женска спортска јакна
 • 1/2 должина патент
 • Капата можете да ја спакувате во јаката
 • Можете да ја спакувате јакната во задниот џеб
 • Јамка на долниот раб
 • Преден џеб со патент
 • Машинско перење
 • Материјал: 94% најлон / 6% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DD9682-110
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ3763-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DC3584-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи