на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT Јакна Camo Heavy Weight
MONT

MONT Јакна Camo Heavy Weight

код на производ: MNA223F508-10
12.290 MKD
12.290 MKD
12.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Mont CAMO HEAVY WEIGHT е женска outdoor јакна, која обезбедува одлична заштита и топлина за време на студените денови. Благодарение на топлото полнење од патки и пердуви, оваа јакна е идеален избор за секој кој сака да поминува време на отворено, дури и при тешки временски услови. Нејзиниот широк крој и атрактивен дизајн со привлечни детали како што се нагласениот патент и целосниот принт ќе ве натераат да се истакнете каде и да одите. Ширината на долниот отвор можете да ја прилагодите со помош на кабли за банџи и на тој начин да спречите продирање на ладен воздух. Пространата капа и високата јака ви нудат добра покриеност и заштита од дожд, снег и ветер. Страничните џебови се совршено место за вашите ситници, но можете да ги користите и за загревање на рацете кога е потребно. Квалитетот и препознатливоста на брендот Монт ни доаѓа овојпат повторно во освежено, атрактивно издание, со незаменлив акцент на деталите.
Спецификација:

 • Женска јакна – lifestyle
 • Атрактивен дизајн
 • Патент со целосна должина
 • Капуљача
 • Странични џебови
 • Полнење од пердуви од патки и паперје
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна JCWIJ222057-101
  6.783 MKD
  Заштеда 30%
  9.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2187-638
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DQ6838-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  10.493 MKD
  Заштеда 30%
  14.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DR0549-351
  9.513 MKD
  Заштеда 30%
  13.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DR0549-010
  13.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна HK5237
  7.342 MKD
  Заштеда 30%
  10.488 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56