на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT Јакна Lightweight
MONT

MONT Јакна Lightweight

код на производ: MNA223M501-01
7.890 MKD
7.890 MKD
6.312 MKD
Заштеда: 1.578 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

MONT LIGHTWEIGHT е машка outdoor јакна со капуљача која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Машка outdoor јакна која ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а тука е и логото MONT, кое јасно зборува за љубовта кон брендот. Страничните џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а доколку е потребно, можете да ги загреете рацете во нив. Оваа машка јакна MONT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при студено време.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Прилагодлива капа
 • Патент со целосна должина
 • Лого на MONT
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна MNA223M501-68
  6.312 MKD
  Заштеда 20%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DQ4234-410
  7.672 MKD
  Заштеда 20%
  9.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL