на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Јакна Rianforest PKT PRT 2

код на производ: NP0A4GMEFBO1
17.590 MKD
17.590 MKD
14.072 MKD
Заштеда: 3.518 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

На местото каде што се вкрстуваат духот на авантурата и спортската елеганција во најлуксузна смисла, се раѓа машката јакна NAPAPIJRI Rianforest PKT PRT 2. Инспирирани од природата, тргнете на патување во оваа удобна, автентична и функционална јакна со високи перформанси. Премиум двослојниот материјал од кој е направен е доказ за квалитетот на производството и штити од дожд и ветер, додека прилагодливата капа обезбедува дополнителна покриеност. Средниот џеб украсен со препознатливото знаме на Норвешка е практичен додаток кој чува мали скапоцености. Графиката на моделот потсетува на долги патувања во снежните региони, но тоа не ве спречува да го прошетате низ градските улици или по патеката на некои од нашите планински центри. Активниот начин на живот бара удобна, разноврсна, модерна облека, а Rianforest PKT PRT 2 секако важи за таква.
Спецификација:

 • Lifestyle машка јакна
 • Водоотпорен
 • Капа
 • 2 џебови со затворање со патент
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Капа NP0A4FRTR541
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.494 MKD
  Заштеда 40%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна NF0A7X3HY791
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1299R-8VX-559
  13.573 MKD
  Заштеда 30%
  19.390 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1276-1WV-499
  19.593 MKD
  Заштеда 30%
  27.990 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 10023798-A01-001
  6.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2192-325
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL