на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE Јакна Sportswear Circa
NIKE

NIKE Јакна Sportswear Circa

код на производ: DQ4234-410
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Circa машкиот дуксер за ветер е инспириран од модата на спортска облека за трчање. Модерните иновации во дизајнот на спортските парчиња се пренесуваат на градските улици и ги прават погодни за носење секој ден. Начинот на изработка и изборот на материјал ви овозможува да бидете постојано суви во текот на вашата активност, бидејќи се спречува можноста за прекумерно потење. Потребните ситници можете да ги ставите во големиот кенгур џеб со велкро лепенка кога ќе излезете од дома. Капуљачата со учкур и прилагодливите еластични делови на ракавите не само што штитат од нагли промени на температурата, туку се и модерни детали.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Кенгур џеб
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Извезено Nike лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FB3353-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.193 MKD
  Заштеда 25%
  9.590 MKD
  големина
  10
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7721-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.468 MKD
  Заштеда 25%
  11.290 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0665-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8892-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10.5
  11

  слични производи