на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN
NEW BALANCE

NEW BALANCE Јакна ALL TERRAIN

код на производ: MJ21502-ROX
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Удобна и модерна, New Balance ALL TERRAIN машката јакна е дизајнирана за вашиот динамичен животен стил. Со непогрешлив и практичен кенгур џеб, моделот е удобен и совршен избор кога ви треба дополнителен слој облека. Изработена е од водоотпорен материјал и совршено ве штити од дожд и ветер. Има прилагодлива капуљача, отвори за вентилација и едноставен дизајн кој е надополнет со New Balance лого. Навлечете ја капуљачата, затворете го џебот и останете фокусирани во надминувањето на секоја пречка што ќе ви се најде на патот или едноставно уживајте во слободното време.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Капуљача со учкур
 • New Balance лого
 • Кенгур џеб
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ML610TBC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327WG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M2002RSF
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.872 MKD
  Заштеда 20%
  8.590 MKD
  големина
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327UG
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  10.5

  слични производи