на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Јакна PRINTED WINDY PEAK

код на производ: NF0A7QGA60P1
7.890 MKD
7.890 MKD
5.523 MKD
Заштеда: 2.367 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face PRINTED WINDY PEAK женската outdoor јакна е водоотпорна. Идеална е за сите активности на отворено при дожд и влажно време. Многу е практична и разноврсна, може да се спакува во кенгур џебот кога облаците ќе се расчистат. Направена од рециклирани материјали, добра е и за вас и за нашата планетата.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Водоотпорна
 • Високо отпорна на ветер и дожд
 • Кенгур џеб со патент
 • Капуљача со штитник за брада
 • Рефлектирачко лого од предната и задната страна за подобра видливост
 • Состав: 100% рециклиран најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна JCWIJ222057-101
  6.783 MKD
  Заштеда 30%
  9.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2187-638
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DQ6838-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  10.493 MKD
  Заштеда 30%
  14.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DR0549-351
  9.513 MKD
  Заштеда 30%
  13.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна DR0549-010
  13.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна HK5237
  7.342 MKD
  Заштеда 30%
  10.488 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56