на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE

NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET

код на производ: 86H860-023
4.690 MKD
4.690 MKD
3.283 MKD
Заштеда: 1.407 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Студените денови не се доволна причина да не уживаат во активностите на отворено, обезбедете ѝм заштита и топлина во Nike Windrunner Puffer детската јакна. Однадвор е изработена од квалитетен и многу издржлив материјал кој ја отфрла водата, а одвнатре е обложена со мек и топол текстил за совршена заштита од зимата. Моделот има патент со целосна должина, капуљача и двојни џебови со патент. Nike Futura логото е поставено за да го истакне автентичниот спортски стил.
Спецификација:
•    Детска јакна со капуљача
•    Прицврстување со патент низ целата должина
•    Двојни џебови со патент
•    Мека и топла внатрешна постава
•    Состав: 100% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ0297-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.010 MKD
Заштеда 55%
6.690 MKD
големина
12.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH9756-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики DX2164-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.893 MKD
Заштеда 25%
5.190 MKD
големина
12.5
12C
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики DV1623-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
10.5
11.5
11C
12C
13.5
13C
Sačuvano u omiljne
Патики 704949-016
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
11.5
11C
12.5
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Капа 8A2560-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
773 MKD
Заштеда 35%
1.190 MKD
големина
ONE

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86J723-023
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-G6U
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.243 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 95B651-023
5.243 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
L
M
S