на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET
NIKE

NIKE Јакна NKB WINDRUNNER PUFFER JACKET

код на производ: 86H860-023
4.690 MKD
4.690 MKD
4.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 14
  14
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 3-
  3-
 • 3-4Y
  3-4Y
 • 4-
  4-
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-
  5-
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6X
  6X
 • 6-7Y
 • 8
  8
 • 8-
  8-
 • 9
  9
 • 9-
  9-
 • OSFA
  OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Студените денови не се доволна причина да не уживаат во активностите на отворено, обезбедете ѝм заштита и топлина во Nike Windrunner Puffer детската јакна. Однадвор е изработена од квалитетен и многу издржлив материјал кој ја отфрла водата, а одвнатре е обложена со мек и топол текстил за совршена заштита од зимата. Моделот има патент со целосна должина, капуљача и двојни џебови со патент. Nike Futura логото е поставено за да го истакне автентичниот спортски стил.
Спецификација:
•    Детска јакна со капуљача
•    Прицврстување со патент низ целата должина
•    Двојни џебови со патент
•    Мека и топла внатрешна постава
•    Состав: 100% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 704949-421
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DX5955-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.683 MKD
Заштеда 30%
6.690 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CV0064-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DV1857-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.112 MKD
Заштеда 20%
6.390 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Тренерка 85B856-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
Патики AO2372-111
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна CJ6722-011
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL