на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI Јакна Aerons
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Јакна Aerons

код на производ: NP0A4FPY0411
12.290 MKD
12.290 MKD
6.145 MKD
Заштеда: 6.145 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Без разлика дали сте авантурист или сте верни на урбаниот градски стил, кратката машка јакна Napapijri AERONS сигурно ќе ги исполни вашите очекувања. Се вклопува во секој ваш моден стил и е направена од 100% рециклиран полиамид и без пердуви, што е потврда за посветеноста на брендот Napapijri за одржлива мода. Дизајниранa да биде топла и пријатна, таа е совршен избор доколку ви треба јакна за зима која се одликува со висока функционалност, а која во исто време ви овозможува целосна удобност во студените денови.
Спецификација:

 • Машка јакна – lifestyle
 • ZIP закопчување
 • Материјал: 100% рециклиран полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Капа NP0A4FRTR541
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна MNA223M501-68
  6.312 MKD
  Заштеда 20%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна MNA223M501-01
  6.312 MKD
  Заштеда 20%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL