на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Јакна Rainforest Pocket

код на производ: NP0A4EGWF841
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Една од трите икони на брендот Napapijri, јакната RAINFOREST WINTER 2 е најпознатата јакна со капа. Дизајниран за динамичен начин на живот, тaa е совршена заштита од дожд и ветер. Покрај кенгурскиот џеб на предната страна и прилагодливата капа, RAINFOREST е ваш удобен и разноврсен зимски сојузник и вистински претставник на модерниот стил на горна облека. Заштитниот знак на брендот, норвешкото знаме и логото Napapijri се наоѓаат на предниот џеб. Изработена е од водоотпорен материјал со целосно заштитени шевови.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Водоотпорен материјал
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Материјал: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Капа NP0A4FRTR541
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.494 MKD
  Заштеда 40%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Јакна NF0A7X3HY791
  7.112 MKD
  Заштеда 20%
  8.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1299R-8VX-559
  13.573 MKD
  Заштеда 30%
  19.390 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 1276-1WV-499
  19.593 MKD
  Заштеда 30%
  27.990 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Јакна 10023798-A01-001
  6.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Јакна FB2192-325
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL