на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна M NSW TF RPL LEGACY REV BOMBER
NIKE Јакна M NSW TF RPL LEGACY REV BOMBER
NIKE Јакна M NSW TF RPL LEGACY REV BOMBER
NIKE Јакна M NSW TF RPL LEGACY REV BOMBER
NIKE

NIKE Јакна M NSW TF RPL LEGACY REV BOMBER

код на производ: DD6849-010
8.890 MKD
8.890 MKD
5.334 MKD
Заштеда: 3.556 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Therma-FIT Legacy е машка јакна специфична по тоа што има две страни кои ви овозможуваат оваа јакна да ја носите како што ќе посакате. Едната страна е обложена со посебен материјал кој е отпорен на дожд, а другата страна е модерна, бомбер јакна. Двете страни имаат џебови од предната страна. Материјалот е направен од Nike Therma-FIT технологија која се прилагодува на температурата на вашето тело и ја регулира топлината. Оваа машка двострана јакна има препознатливи Nike мотиви кои ќе придонесат за вашиот впечатлив и спортски стил.

 Спецификација:

 • Машка јакна – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Две лица
 • Therma-FIT технологија
 • Патент низ целата должина
 • Странични џебови
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DD3111-102
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.011 MKD
Заштеда 10%
7.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4500-700
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CT2302-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR7882-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.112 MKD
Заштеда 20%
6.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-001
Prosecna ocena:
glas
4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.592 MKD
Заштеда 20%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-002
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.393 MKD
Заштеда 30%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна MNA223M501-68
6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна MNA223M501-01
6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL