на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE Јакна Air
NIKE

NIKE Јакна Air

код на производ: DD5421-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air е женска јакна која помага Air стилот да се вклопи во секој стил и да изгледа препознатливо. Нејзиниот засечен крој допира до вашите колкови и има прилагодливи учкури од внатрешната страна за да го адаптирате изгледот на оваа јакна по ваша желба и потреба. Мазната ткаенина обезбедува меко чувство што носи стил без премногу напор, совршен за секојдневно слоевито носење. Printed Air графиките и извезеното Futura лого недвосмислено ја репрезентираат вашата љубов кон брендот. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женската јакна и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женска јакна - lifestyle
 • Опуштен, засечен крој
 • Патент со цела должина
 • Еластични, прилагодливи учкури одвнатре
 • Еластични делови на ракавите
 • Предни џебови
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1021-030
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.063 MKD
  Заштеда 35%
  7.790 MKD
  големина
  6.5
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7584-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.192 MKD
  Заштеда 20%
  8.990 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7454-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.417 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DN1791-104
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6,5
  7
  7,5
  8
  8,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB2617-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.468 MKD
  Заштеда 35%
  11.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD9625-103
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.592 MKD
  Заштеда 25%
  8.790 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи