на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET
NIKE

NIKE Јакна M J ESS WOVEN JACKET

код на производ: DA9832-010
6.090 MKD
6.090 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Essentials Woven машката јакна е лесна и водоотпорна и дава чувство на супериорна удобност. Свежите бои се комбинирани со класични дизајнерски линии, што носи препознатлив и автентичен изглед. Лесната синтетичка изолација ќе ви даде топлина и удобност за време на постудените денови. Долготрајниот водоотпорен слој ќе ги спречи капките од дожд да останат на површината на материјалот, така што ќе останете суви и заштитени. Моделот има стандарден крој, со двонасочен лизгачки патент, џебови со патент и прилагодлива капуљача.

Спецификација:

• Машка јакна со двонасочен лизгачки патент

• Џебови со патент

• Растегливи делови на ракавите и работ

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 100% најлон; поставата: 100% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FB1380-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9158-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ7673-100
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CT3550-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR7882-700
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.473 MKD
Заштеда 30%
6.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9836-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна NF0A7X3HY791
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна 1299R-8VX-559
13.573 MKD
Заштеда 30%
19.390 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 1276-1WV-499
19.593 MKD
Заштеда 30%
27.990 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 10023798-A01-001
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна FB2192-325
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL