на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK
NIKE

NIKE Јакна M NSW NIKE AIR UL ANORAK

код на производ: DD6406-010
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Unlined Anorak е машка јакна која комбинира рециклирани материјали и ретро Nike стил. Колекцијата Nike Air нè враќа во сеќавањето на стилот на Nike Air Force од осумдесеттите. Наптисот „ Get Over Your Fear of Heights “ е дел од кампањата на Nike Air Force од 86-та година и ѝм оддава почит на моделите од минатото. Nike мотивите придонесуваат оваа јакна да изгледа модерно и впечатливо. Исклучително е лесна и удобна за носење, а капуљачата е обложена со мрежест материјал кој му дава спортски изглед. Предниот џеб со патент ќе ви овозмоѓи безбедно складирање на вашите ситници. Носете ја Nike Air машката јакна и бидете забележани каде ѝ да се појавите.

Спецификација:

  • Машка јакна – lifestyle
  • Опуштен крој
  • Прилагодлива капуљача
  • Странични џебови
  • Дозволено е перење во машина
  • Состав: 73% полиестер, 27% најлон
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FB9907-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FJ4416-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.518 MKD
Заштеда 25%
12.690 MKD
големина
10.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 924453-402
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.468 MKD
Заштеда 25%
15.290 MKD
големина
10
11.5
8
9

слични производи