на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL
NIKE

NIKE Јакна M NSW JSY JKT WASH REVIVAL

код на производ: DA7176-010
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е машки lifestyle дуксер дизајниран според најсовремените стандарди. Класичната силуета со патент низ целата должина се одликува со мека плетена ткаенина, добиена со процесот на боење при што се користат помалку вода, топлина и хемикалии. Со посебниот начин на кроење се обезбедува минимална употребливост на материјалот, за да се намали процентот на отпад. Дуксерот е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна кои сепак не го намалуваат чувството на топлина и удобност. Украсната лента на џебовите и грбот се изработени од органски памук.

 Спецификација:

Машки дуксер - lifestyle

Стандарден крој за удобност

Патент низ цела должина

Странични џебови

Дозволено перење во машина

Состав: 100 % полиестер

карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ8961-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.792 MKD
Заштеда 20%
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ3981-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR8595-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0033-002
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 604133-050
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ0480-300
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна NF0A7X3HY791
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна 1299R-8VX-559
13.573 MKD
Заштеда 30%
19.390 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 1276-1WV-499
19.593 MKD
Заштеда 30%
27.990 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 10023798-A01-001
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна FB2192-325
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL