на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes
adidas

adidas Хеланки Adicolor Classics 3-Stripes

код на производ: IB7383
Šifra proizvođača: BWB76
2.088 MKD
2.088 MKD
1.462 MKD
Заштеда: 626 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските хеланки lifestyle на adidas Adicolor Classics со 3 линии се приказна за едноставна самодоверба. Високиот струк и тенкото вклопување ви даваат поддршка во текот на денот, додека пругите на adidas одржуваат изглед вкоренет во спортот. Дома или во движење, мекиот, растеглив памук обезбедува целосна удобност. Adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Високо еластичен струк
 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG2395
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5322
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  големина
  3-
  4-
  5
  5-
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06582
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.063 MKD
  Заштеда 45%
  7.388 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX4617
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.802 MKD
  Заштеда 35%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ4448-010
  3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.422 MKD
  Заштеда 35%
  2.188 MKD
  големина
  34
  36