на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas Хеланки Ribbed Cuff
adidas

adidas Хеланки Ribbed Cuff

код на производ: IC5234
Šifra proizvođača: EWT44
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Ribbed Cuff се женски тесни хеланки кои ја истакнуваат вашата женственост и носат врвна удобност. Дајте ѝ нов стил на вашата гардероба со овие инвентивни аdidas хеланки. Инспирирани од класичниот изглед на кампусот, растегливите носат нов училишен став кон старата училишна естетика. Ребрести рабови со дизајн со 3 ленти во забавни бои додаваат дополнителен шмек. Во овие креативни хеланки, разиграно ќе ја нагласите вашата силуета и личност. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски lifestyle хеланки
 • 3-линии

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IG0270
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7049
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.213 MKD
  Заштеда 40%
  8.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HP6373
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF3003
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY6506
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.312 MKD
  Заштеда 30%
  7.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ9843
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.672 MKD
  Заштеда 30%
  2.388 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD