на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas Хеланки Thebe Magugu x
adidas

adidas Хеланки Thebe Magugu x

код на производ: HK5214
Šifra proizvođača: TU199
Prosečna ocena:
2.388 MKD
2.388 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 18
    18
  • 20
    20
  • 22
    22
  • 24
    24
  • 26
    26
  • 28
    28
  • 30
    30
  • 2XS
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 46
    46
  • 48
    48
  • 50
    50
  • 52
    52
  • 54
    54
  • 56
    56
  • 58
    58
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Создадени во соработка со јужноафриканскиот моден бренд Thebe Magugu, adidas Thebe Magugu женските хеланки шират порака за единство. Ќе најдете инспирација во рајската птица која се протега по хеланките, претставувајќи ја нескротлива радост и надеж. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук.
Спецификација:

  • Женски хеланки – lifestyle
  • Модел: tight fit
  • Thebe Magugu принт
  • Еластичен појас
  • Материјал: 93% памук / 7% еластин

  • карактеристики вредност
    Категорија Хеланки
    Основната поделба Текстил
    Пол За жени
    Бренд adidas
    Возраст За возрасни
    Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

    • Сара
      Сара

      25.02.2023. 14:35

    КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

    Sačuvano u omiljne
    Патики GY6813
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    7.388 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики HQ9019
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    7.988 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-

    слични производи