на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE Хеланки Standard
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Хеланки Standard

код на производ: NF0A7X1DJK31
2.790 MKD
2.790 MKD
1.953 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

THE NORTH FACE STANDARD се женски outdoor хеланки дизајнирани за вашето целодневно задоволство. Овие хеланки се тука да ве потсетат дека заслужувате бескомпромисна удобност и пријатност во секое време. Тесно сечениот и растеглив материјал ви даваат целосна слобода на движење. Удобниот, еластичен појас ги одржува хеланките на место и овозможува лесна персонализација. Изработени се од материјал што дише со рамни шевови и печатено лого. Дизајнот на овие хеланки ги истакнува вашите надворешни патики.
Спецификација:

 • Женски хеланки

 • Тенок фит

 • Удобен еластичен појас

 • Растеглив материјал што дише

 • Рамни шевови

 • Печатено лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица NF0A5JBNJK31
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 30%
  2.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NF0A4T1QFN41
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NF0A4T1QJK31
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Хеланки JCSM222026-101
  2.583 MKD
  Заштеда 30%
  3.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.433 MKD
  Заштеда 40%
  2.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  2.310 MKD
  Заштеда 20%
  2.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Хеланки CZ8528-063
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.883 MKD
  Заштеда 30%
  2.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL