на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Хеланки Out Of Bounds
NEW BALANCE Хеланки Out Of Bounds
NEW BALANCE Хеланки Out Of Bounds
NEW BALANCE Хеланки Out Of Bounds
NEW BALANCE

NEW BALANCE Хеланки Out Of Bounds

код на производ: UP23504-BK
2.990 MKD
2.990 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 897 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • U1
 • U2
 • U3
 • U4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Balance OUT OF BOUNDS се унисекс, спортски хеланки за целодневна удобност. За вашите најактивни денови, потребна ви е опрема што ќе ве види низ вашите денови. Тие се одличен избор како опрема што ќе ја носите под шорцеви, тренерки или што и да ви одговара. Логото New Balance се протега по левата нога и на тој начин придонесува за естетиката на ова парче облека. Поминете ги вашите граници со најдобрата опрема.
Спецификација:

 • Унисекс хеланки
 • Лого на New Balance
 • Состав: 58% памук, 33% полиестер, 9% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики UXC72RD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики UXC72VB
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT21503-PIE
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-SST
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Хеланки US21501-BK
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL