на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas Хеланки Adicolor
adidas

adidas Хеланки Adicolor

код на производ: HN5904
Šifra proizvođača: WM786
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor се женски хеланки кои се одличен избор за опуштени, неформални прилики после напорен ден. Уживајте во целодневната удобност и едноставност која ја носат adidas женските хеланки со три пруги на ногавиците. Овие хеланки се лежерни хеланки направени од еластичен материјал, со средно висок струк кои можете да ги носите при различни спортски активности - од пилатес и јога, до теретана. Хеланките имаат тесен крој кој ја следи линијата на вашите нозе, па вашата женственост ќе биде целосно изразена. Направени се од предиво со високи перформанси кое содржи 50% пластичен материјал собран од бреговите на океанот. Останатите 50% од предивото е рециклиран полиестер. Скокни во удобноста на овие модерни хеланки, облечи ги новите adidas патики и биди забележана при спортски активности или градска прошетка.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Состав: 79% рециклиран полиестер и 21% еластин
 • Еластичен појас
 • Slim fit
 • Средно висок струк
 • Содржи 50% пластичен материјал собран од брегот на океанот

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FY6518
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.414 MKD
  Заштеда 55%
  7.588 MKD
  големина
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX7050
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.777 MKD
  Заштеда 45%
  8.688 MKD
  големина
  4-
  5
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики IE7062
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4253
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF3004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.566 MKD
  Заштеда 25%
  2.088 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ4448-010
  3.367 MKD
  Заштеда 25%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34
  36