на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box

код на производ: NP0A4GD70411
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NAPAPIJRI M-Box се женски хеланки погодни за секојдневни и спортски активности. Овие хеланки се тука за да ве потсетат дека заслужувате бескомпромисна удобност во секое време. Тесниот крој ја следи линијата на вашето тело, така што во нив, вашата женственост ќе биде целосно изразена. Лесната и растеглива ткаенина ви овозможува да се движите природно за време на тренинзи со висок интензитет или активности на отворено. Удобниот, еластичен појас со контрастно лого NAPAPIJRI ги држи хеланките на место и ги спречува несаканите поместувања. Лесно ќе ги вклопите во вашиот спортско-урбан стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle хеланки
 • Тесен крој
 • Удобен еластичен појас
 • NAPAPIJRI лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи