на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked
NEW BALANCE

NEW BALANCE Хеланки Essentials Stacked

код на производ: WP21509-BK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NEW BALANCE Essentials Stacked се женски хеланки со тесен крој. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост, тогаш овие хеланки се вашиот најдобар сојузник. Изработени се од мек материјал кој во допир со кожата обезбедува одлична удобност што ја заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни персонализирањето. На долниот дел од десната нога има голем NEW BALANCE натпис, кој јасно нагласува дека NB е вашиот омилен бренд. Тесниот крој јасно ја нагласува линијата на вашето тело. Искомбинирајте ги со омилената маица или топол дуксер или кое било парче облека и зачекорете по градските улици полни со самодоверба. Со купување на овие хеланки поддржувате одржливо производство на органски памук.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Состав: полиестер, спандекс
 • NEW BALANCE графика
 • Еластичен појас

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики WS327LH
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.167 MKD
  Заштеда 25%
  6.890 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Маица WT33557-OUK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.566 MKD
  Заштеда 25%
  2.088 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DQ4448-010
  3.367 MKD
  Заштеда 25%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34
  36